atik havuz
Havuzlar  |  Jakuziler  |  Saunalar  |  Buhar Odaları  |  Kimyasallar  |  Seramikler  |  Ekipmanlar  |  Tuz ve Ozon Sistemleri  |  Montaj  |  Referanslar  |  İletişim
  
 
      Buhar Odaları

Buhar banyosu sıcaklığıyla sizi saran,yüksek yatıştırıcı özelliğiyle hayatın verdiği tüm stres ve sıkıntılardan bir süre için bile olsa sizi uzak tutan keyif mekanınızdır. Her dakikası ayrı bir rahatlama, her dakikası ayrı bir tat veren buhar banyoları, vucüdunuzun sıhhatini koruma altına alır.

Islak zemin malzemesi ile kaplanmış mekanların, buhar üreten bir sistem olan, buhar jeneratörüyle üretilen buharla beslenip, içeriye dolan buharla banyo alınan odalara Buhar Banyosu denir. Buhar banyoları cildinizin tıkalı olan gözeneklerini açarak ferahlamanızı ve en ufak hücrelerinizin bile nefes almasını sağlar. Kontrol altındaki sıcaklık derecesi ve nem oranlarıyla sizlere ideal koşullar altında rahatlama, gevseme, arınma kısacası ruhen ve bedenen ihtiyaciniz olan herşeyi size sunuyor.

Buhar Banyosunun Yararları

Üst solunum yolu zarlarının iltihaplanmasında ve tıkanmasında rahatlama saglar. Buhar banyosu ve buhar inhalasyonu, solunum şartlarında düzelme için etkin bir tedavidir ve soğuk algınlığında, sinüzitte, bronsitte, alerjik hastalIklarda tavsiye edilir. Buhar odası, kaslarınızı gevşetir ve öksürügü azaltır. Buhar odası, mukus zarlarını aşırı kurumaktan korur. Buhar odası, spazmli solumayı (astım, boğmaca) iyilestirir. Havayı nemlendirerek boğaz tahrisini iyilestirir.

Buhar Odaları ve Prefabrik Buhar Kabinleri

En yüksek kalitede buhar jenaratörü, kontrol ekipmanı ve aksesuarlara sahip buhar kabinlerimiz maximum tedavi edici faydaları zaten bu iş için bilinen oldukça güvenilir ve fonsiyonel banyolardır.

Bu banyolar oturarak ya da yatarak faydalanmak isteyen farklı kullanıcılara hizmet vermesi için tasarlanmış, ortak özellikleri oksidasyon ve yüksek ısılara dayanıklı olan geniş bir ürün yelpazesi kullanılmış kapalı bir oda prensibine göre imal edilmişlerdir. Odada, kabinin içine püskürtülecek buharı otomatik olarak kontrol etmesi, miktarını ve ısısını otomatik kontol edilmesi için tasarlanmış sistem mevcuttur.

Buhar odaları saunanın aksine sıcaklığın daha düşük nemin yüksek olduğu mekanlardır. Nemin yüksek olması daha çabuk terlemenizi sağlayacaktır. İleri teknoloji ile üretilmiş özel plastikten mamül buhar olaları seçenegi sunan firmamız betonarme buhar odalarının inşaat ve mekanik tesisatı konusunda da hizmet vermektedir.

Alüminyum çerçeveli temperlenmiş sekürit camlı buhar odası kapısı Buhar odası mekanik tesisatı uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Özel plastikten mamul prefabrik buhar kabinleri kolay temizlenebilir, çatı kubbe formundadır. Füme renkli temperlenmiş emniyet camlı, alüminyum çerçeveli buhar odası kapısı mevcuttur.

BUHAR JENERATORU, NOZUL VE SENSORU HAZIR BUHAR KABINI BUHAR ODASI KAPISI
     
          
 
 DİĞER SPA EKİPMANLARI
     
ŞOK DUŞ KOVASI MACERA DUŞU KAR ÇESMESİ
     
TUZ ODASI KAR ODASI ISITMALI TAŞ YATAK


Atik Havuz Ltd.
Süleyman Aknar Sitesi Blok: 2 Daire: 6 Yağış Sokak
Boğaz / Girne / K.K.T.C.
Tel 1: 0533 860 79 05 - Tel 2: 0533 226 15 99
atikhavuz@gmail.com
Zoom Ajans Bilgisayar Hizmetleri Havuz